Karta IREDO + In Karta

Nabídka spočívá v tom, že pokud jste vlastníci In Karty dopravce České dráhy (ČD), tak máte možnost nechat si na pokladnách Českých drah nahrát na In Karty aplikaci IREDO.

Aplikace IREDO na In Kartě dopravce ČD

Majitelé In Karty dopravce České dráhy (ČD) mají možnost si na pokladnách ČD nechat nahrát na In Kartu aplikaci IREDO – seznam pokladen ČD, kde je to umožněno, naleznete ZDE.
Nahrání aplikace IREDO na In Kartu je bezplatné.
Oproti běžnému používání In Karty může cestující prostřednictvím aplikace IREDO na In Kartě používat také tarif IREDO v autobusových a vlakových spojích, zařazených do IDS IREDO, přičemž platí, že In Karta je použitelná pouze coby nosič vícedenní jízdenky IREDO, nikoli nosič jednoduchých jízdenek IREDO.
Vícedenní jízdenky IREDO lze zakoupit pouze pro tarify jízdného: základní, dítě do 15 let, žákovské a studentské (nikoli pro tarif ZTP ani Osoba 70+).
Elektronickou peněženkou (EP) na In Kartě je možno platit pouze jízdenky v tarifu ČD.
EP není použitelná v autobusech k zakoupení jízdenky IREDO, je nutno platit v hotovosti.

Aplikace In Karta na kartě IREDO

Umožněn je i obrácený způsob odbavení, spočívající v nahrání aplikace In Karta na kartu IREDO – seznam pokladen ČD, kde je to umožněno, naleznete ZDE.

Aktivace aplikace In Karta na IREDO kartu je bezplatná, následné zakoupení zákaznických aplikací se řídí ceníkem dopravce ČD a.s. v závislosti na výši slevy poskytované dopravcem na tarif pro In Kartu.
Oproti běžnému používání karty IREDO má cestující možnost použít ve vlacích dopravce ČD jízdné podle zvoleného tarifu ČD (IN 50, IN 25,…).
Elektronickou peněženku (EP) na kartě IREDO je možno platit pouze jízdenky v tarifu IREDO.
EP není možné použít pro placení jízdného v tarifu vázaném na In Kartu ČD, platbu lze provést pouze v hotovosti.